Egyházközségi Évzáró Bál
Hittanverseny

2017. február 18.

Egyházközségünk fiataljai február 18-án immár 3. alkalommal vettek részt a debreceni Szent József Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium által meghirdetett hittanversenyen „Élet az Egyházban” címmel. Ezen a napon került sor a „100 éves a Fatimai jelenés” rajzpályázat eredményhirdetésére is. Az ünnepélyes megnyitó után a csapatok elindultak a mozgalmas állomások rengetegébe. Nemcsak elméleti feladatokban bizonyíthattak diákjaink hanem ügyességi feladatokban is. A verseny után finom ebéddel kedveskedtek a házigazdák, majd a kiállított rajzokat tekintettük meg. Az ünnepélyes eredményhirdetés után kellemesen elfáradva indultunk haza.

A mozgalmas napon elért Eredményeink:

Rajzpályázat: Óvoda: III. helyezett Ary Boglárka SZLKI
1-2. évfolyam II. helyezett Papik Dalma SZLKI
3-4. évfolyam II. helyezett Poncsák Réka SZLKI
5-6. évfolyam I. helyezett Borus Réka SZLKI, Legény Máté SZLKI
7-8. évfolyam I. helyezett Bacskai Máté Református Általános Iskola, II. helyezett Bákonyi Marianna SZLKI
9-12. évfolyam II. helyezett Gricák Ingrid SZLKI

Különdíjas: Ragány Fanni SZLKI

Hittanverseny:

1-2. évfolyamon III. helyezett Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium

Tamás Botond
Polyák Zalán
Rubóczki Tamara
Veress Blanka
Papik Dalma

Felkészítő: Kiss Melinda

9-12. évfolyamon III. helyezett Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium

Bóka Dominika
Turik Barbara
Szokolai Ágnes

Felkészítő: Votykuné Aradi Angéla

Gratulálunk diákjainknak és felkészítő tanáraiknak!

Votykuné Aradi Angéla
hittanár