Tiszta Szerelem Imaest

2017. október 18.

2017.10.18-án Egyházközségünk fiataljai útnak indultak Debrecenben a Szent Anna Székesegyházba a Tiszta Szerelemért Imaestre. Ezen a napon az ország határain belül és túl a fiatalok együtt imádkoznak azért, hogy minél többen őrizzék meg tisztaságukat egészen a házasságig. Délután 4 órakor egy előadást hallgathattunk meg Dr. Nagy Edit főiskolai docens előadásában Lépésformák Egymás Felé címmel. Az előadás magával ragadta a fiatalokat és elgondolkoztatta őket, hogy a pszichológusnő mennyire jól látja a fiatalok szerelmi kapcsolatait. A rövid szünet után Palánki Ferenc által celebrált misén vettünk részt. Este kilenc óra körül kellemesen elfáradva, de lelki és közösségi élményekben gazdagon tértünk haza.

Votykuné Aradi Angéla