Hittanverseny

2018. április 19.

A kisvárdai Római Katolikus Egyházközség fiataljai negyedik alkalommal vettek részt Debrecenben a Szent József Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium által meghirdetett hittanversenyen. Egyházközségünk két iskolájából – a Szent László Katolikus Intézmény és a Várday Kata Református Iskola -44 gyermek nevezett. Az idén „Az Egyház az Eucharisztiából él” téma köré csoportosultak a leleményes feladatok. Az ünnepélyes megnyitó után csapataink belevetették magukat a feladat-rengetegbe. Az eredményhirdetésig az intézmény csodálatos udvarán kipróbáltunk mindenféle sporteszközt a kellemes napsütésben, majd megtekinthettük a középiskolások versenyre nevezett kisfilmjét, melyek közül kiemelkedett a Szent László Katolikus Gimnázium diákjai által készült film. Végül elérkezett a nap fénypontja: az eredményhirdetés.

Eredményeink:

II. helyezést értek el a Szent László Katolikus Gimnázium IX. évfolyam diákjai

Bákonyi Marianna
Kerekes Nikolett
Szabó Gergő
Felkészítő pedagógus: Dobai Barna Ottó

Különdíjban részesültek a Szent László Katolikus Gimnázium IX. évfolyam diákjai

Bacsó Petra
Juhász Barbara
Kovács Alexandra
Soós Boglárka
Felkészítő pedagógus:Votykuné Aradi Angéla